Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

21 marca 2017r. w  Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie społeczność szkolna świętowała nadejście wiosny. Odbyło się to na sportowo, na wesoło i ze smakiem. Rozegraliśmy  turnieje piłki siatkowej i nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły pani Grażyny Sobieraj.  Najlepsi okazali się  uczniowie klasy IV technikum kształcący się  w zawodzie technik mechatronik i technik pojazdów samochodowych. W świetlicy szkolnej zorganizowano  kawiarenkę, gdzie przy dźwiękach radosnej muzyki próbowaliśmy specjałów, przygotowanych przez uczniów klas gastronomicznych w postaci pysznej zupy gulaszowej,  racuchów z jabłkami, kruchych  ciast i ciasteczek, które smakowały wybornie i zniknęły w mig. Wspólne rozmowy i żarty w gronie koleżanek, kolegów, nauczycieli sprawiły, że dzień ten był okazją do bliższego poznania, wymiany poglądów i integracji społeczności naszej szkoły.

Wiktoria Hyża
ucz. kl III LOw

 

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy
w zawodzie krawiec

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016