Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

Dnia 24 października 2018r. zgodnie z coroczną tradycją w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie   odbyły się „ Bajeczne Paździory”  - uroczyste przyjęcie pierwszoklasistów  w poczet społeczności szkolnej.  
Organizatorem imprezy byli ubiegłoroczni zwycięzcy  uczniowie klasy II Technikum w zawodzie technik logistyk i technik ekonomista   z wychowawcą panem Sławomirem Iwasieczko na czele. Tego dnia szkołą zawładnęły postaci z bajek naszego dzieciństwa, tj: „Smerfy”, „Kubuś Puchatek”, „Pszczółka Maja”, czy „Shrek”. Klasy rywalizowały ze sobą poprzez ciekawe charakteryzacje, barwne stroje, piosenki, wiersze i tańce wykonane z wielką  pasją. Oprócz pomysłów na nowatorską prezentację  jury oceniało zaprezentowane przez klasy ogony,  wiedzę o szkole,  znajomość postaci bajkowych i przebranie wychowawcy.

Dyrektor szkoły, pani Grażyna Sobieraj dokonała tradycyjnego obcięcia ogonów, życząc nowym uczniom samych sukcesów edukacyjnych i dużo radości w szkolnej wędrówce.
Najlepszą okazała się klasa I Liceum Ogólnokształcącego z wychowawcą panią Ireną Romanowską. Słodkości i upominki dla klas były nagrodą i podziękowaniem za  wspaniałą zabawę, pomysłowość, kreatywność, inwencję twórczą.

Weronika Młyńczak
Magdalena Lichman
kl. II T log/ek

 

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy
w zawodzie krawiec

 

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016