Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

30 października 2018 roku w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie odbyło się spotkanie poświęcone profilaktyce raka piersi. W ramach współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Sulęcinie pani Joanna Kubicka zapoznała uczniów z wiedzą dotyczącą najważniejszych czynników ryzyka, objawów nowotworu piersi, diagnostyce oraz profilaktyce. Młodzież obejrzała film, z którego dowiedziała się, iż wcześnie wykryty rak piersi może być skutecznie leczony. Podczas specjalistycznego instruktarzu uczniowie mogli na fantomie nauczyć się prawidłowego samobadania piersi, by wykryć ewentualne niebezpieczeństwo.

Sylwia Rakoczy
pedagog szkolny

 

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy
w zawodzie krawiec

 

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016