Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

26.04.2019r w Zespole Szkół Licealnych   i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie  uczniom  klasom programowo najwyższym po raz ostatni rozbrzmiał dzwonek. Abiturienci oficjalnie zakończyli  naukę, otrzymali świadectwa ukończenia szkoły, certyfikaty, wyróżnienia, podziękowania.

W ceremonii podsumowania kilku lat pracy brali udział zaproszeni Goście, w tym Starosta Sulęciński, pan Tomasz Jaskuła, Przewodnicząca Rady Rodziców, pani Anna Rymsza, przedstawiciele służb mundurowych: Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji, podkomisarz Piotr Bylinowicz, reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Sulęcinie, młodszy brygadier Krzysztof Konopko z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Sulęcinie, starszy chorąży sztabowy Mariusz Stasiłowicz z Komendy Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie, partnerzy i przyjaciele, współpracujący ze szkołą.

W pełnych emocji słowach, pożegnała swoich uczniów Dyrektor Szkoły, pani Grażyna Sobieraj. Podkreśliła, że abiturienci zapisali kolejne karty w historii szkoły, który był nie tylko czasem nauki, ale także dojrzewania, wielu przemian, podejmowania życiowych decyzji, czy budowania własnej tożsamości.  Pani dyrektor wyróżniła zasłużonych uczniów, którzy pracowitością, zaangażowaniem, działalnością kulturalną, wysokimi notami w nauce, sukcesami sportowymi, ale też godną postawą pracowali na dobre imię Szkoły. Życzyła powodzenia na wszystkich egzaminach maturalnych. Deklarowała wsparcie i otaczanie pozytywną energią oraz kibicowanie z całego serca.

Uroczystość pożegnania była okazją do uhonorowania i nagrodzenia wybitnych uczniów. Starosta Sulęciński, pan Tomasz Jaskuła, wręczył stypendia naukowe uczennicom liceum i technikum, które uzyskały najwyższe noty w swojej edukacji - Klaudii Bogdańskiej i Nataszy Kiewro. Obok nich do Złotej Księgi Najwybitniejszych Uczniów, wraz ze swoimi rodzicami wpisali się: Natalia Błaszczyk, Klaudia Kreczmer, Adrian Sobieraj, Weronika Gęślowska, Wiktoria Tetfejer, Damian Lachowski, Dominik Sokół, Grzegorz Pawlak.
Absolwenci w ciepłych słowach i symbolicznymi kwiatami, podziękowali dyrekcji, nauczycielom oraz wychowawcom: pani Agnieszce Czarneckiej, pani Jadwidze Tamulewicz, pani Annie Sobieraj i Monice Hartman za wspólnie spędzone lata, wielokrotnie dawane szanse, wiarę w uczniowskie możliwości, życzliwość, troskę i pedagogiczny trud.

Wszystkim absolwentom szkoły serdecznie gratulujemy, trzymamy kciuki za następne sukcesy, jakie przyjdzie Wam odnosić w życiu prywatnym   i zawodowym. Chcemy, by czas spędzony w murach tej szkoły pozostawił w Was najlepsze i najpiękniejsze wspomnienia. Przyszłość należy do Was.

Karina Rogowska

 

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy
w zawodzie krawiec

 

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016