Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

16 listopada 2016r. uczniowie Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie uczestniczyli w podsumowaniu konkursu pt. „Moja ilustracja do książki Henryka Sienkiewicza”, organizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Sulęcinie. Celem konkursu było przybliżenie sylwetki Henryka Sienkiewicza, uczczenie 170-tej rocznicy urodzin i 100 rocznicy śmierci pisarza, a także rozbudzanie zainteresowań czytelniczych i plastycznych wśród młodzieży.
Laureatką na szczeblu powiatowym, zajmując pierwsze miejsce została uczennica naszej szkoły Daria Nowak z klasy I LOwpp, natomiast wyróżnienie trafiło do Adriana Sobieraja, ucznia tejże klasy. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy inagrody. Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Kacper Zarychta
ucz. Kl IV mt/ps

 

 

 

Więcej informacji

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016