Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Nowoczesna baza dydaktyczna ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
na miarę XXI wieku ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Warsztaty mechaniczne ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
hotelarskie ...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
gastronomiczne...

Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych

im. Unii Europejskiej, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
Zapraszamy do nas

Menu Główne

10 listopada 2014 r. w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie odbyła się sesja Rady Powiatu Sulęcińskiego podsumowująca działalność IV kadencji. W związku z tym, że odbyło się to na dzień przed 11 listopada – Narodowym Świętem Niepodległości, uczniowie naszego szkolnego Koła Teatralnego Bystrzaki wystąpili z programem słowno – muzycznym poświęconym temu wydarzeniu. Przedstawienie przygotowała opiekunka koła pani Anna Sobieraj, a część wokalno-muzyczną pani Daria Gimbut. Cały występ został nagrodzony brawami i podziękowaniami od przewodniczącego Rady Powiatu Sulęcińskiego, pana Bogdana Kuzyka i Starosty Sulęcińskiego pana Dariusza Ejcharta.

Anna Sobieraj

 

Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy
w zawodzie krawiec

 

 

UWAGA
Zmiana rachunku bankowego

 

 Promocja szkoły
(zobacz film)

 

 

 

 

 

jesteśmy wyróżnieni
przez uczniów i rodziców

 

Dobrze ZaPROJEKTowana
Szkoła 2016